18 lipca 2017r. (wtorek) godz. 18:00  KZ OAZA Jastrzębie-Zdrój, ul. Kościelna 1

Spotkanie z inspirującym gościem OpenDoors, który pochodzi z Egiptu i usługuje w tamtejszych kościołach. Opowie nam o zwycięstwie i wierności kościoła egipskiego, pomimo ich ciężkich prześladowań.

Zapraszam serdecznie na spotkanie z tym szczególnym gościem

Pastor Leszek Mocha

“Mam na imię Michael. Mieszkam w Egipcie. Jestem żonaty. Mamy dwójkę cudownych dzieci. Mieszkamy w Kairze, stolicy kraju. Służę w OD od 1990 roku i od tego czasu jestem błogosławiony jako część tej dużej rodziny wierzących Chrystusowi. Usługuję w  kościołach w Egipcie, a także podróżuję, aby przybliżać sytuację prześladowanych braci i sióstr w Chrystusie, ale opowiadam również o zwycięstwie i wierności kościoła egipskiego. Moja rodzina i ja ufamy Chrystusowi, że  pomimo zmagań i trudności możemy mieć pewność w tych czasach próby, że Chrystus pozostaje wierny obdarzając nas swą dobrocią.”

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.