Serdecznie zapraszam do skorzystania ze wspaniałych, pełnych pasji i namaszczenia usług Pastora Abrahama z Indii. To pokorny, Bogu oddany nasz przyjaciel, który służy Kościołowi w Indiach. Rezultat jego służby, to tysiące zbawionych i uzdrowionych ludzi w tym niesamowitym kraju.

Pastor R.W. Abraham jest liderem New India Church of God (odpowiednik Prezbitera Naczelnego Kościoła Zielonoświątkowego). Kościół powstał poprzez misyjną pracę pastora R. Abrahama oraz pastora VA Thampy w 1976 roku. 

Kościół New India Church of God w Indiach dynamicznie się rozwija. Mimo wielu prześladowań, trudności, opozycji władzy oraz wyznawców hinduizmu, dzisiaj ich Kościół liczy 4500 zborów rozsianych w 22 Stanach Indyjskich w Nepalu oraz Bhutan. Mają wizję, by do końca 2017 roku założyć 300 nowych zborów.

Posiadają 17 Szkół Biblijnych (Bethesda Bible Institutes) wykładających w 11 językach indyjskich. Ich wizja to 25 Szkół Biblijnych do końca 2018 roku. Mają 16 Domów Dziecka w 12 stanach i pragną, aby do końca 2018 roku było ich 25.

Mają 8 Bethesda Christian Academy – to chrześcijańskie, zielonoświątkowe szkoły podstawowe oraz jeden College (szkoła średnia) o profilu Technology & Sciences BITS w Madhya Pradesh. Ich wizją jest otworzyć do końca roku 2018 cztery nowe szkoły. Otworzyli 65 szkół krawiectwa dla bezdomnych kobiet i pragną, aby było ich 100. Mają wielką wizję, bo jak mówią: “służymy WIELKIEMU BOGU”.

Jest to dla mnie wielką radością, że możemy ich wspierać w modlitwie oraz materialnie, zbierając datki na ich wielkie dzieło.

Pastor Leszek Mocha

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.