Znów z radością powitamy naszego przyjaciela, brata i oddanego sługę Bożego z Indii, Pastora Dr. R. Abrahama.

Serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbędą się:

 

R.Abraham_grafik 2016

Pastor Dr R. Abraham – jest naczelnym prezbiterem Kościoła New India Church of God, który to powstał w wyniku pracy misyjnej prowadzonej przez pastora Abrahama oraz pastora V.A. Thampy w 1976 roku. Kościół New India Church of God w Indiach dynamicznie się rozwija – mimo wielu prześladowań, trudności, opozycji władzy oraz wyznawców hinduizmu – i liczy sobie dzisiaj 4000 zborów rozsianych w 22 stanach indyjskich, w Nepalu oraz Bhutan.

Kościół pod przywództwem R. Abrahama założył:

  • 17 szkół biblijnych (Bethesda Bible Institutes), w których naucza się w 11 językach indyjskich (wizją Kościoła jest 25 nowych szkół biblijnych do końca 2014 roku!)
  • 17 sierocińców w 12 stanach (pragną założyć ich 25 do końca 2014 roku!)
  • 8 szkół podstawowych i średnich – są to posiadające uprawnienia publiczne chrześcijańskie, zielonoświątkowe szkoły podstawowe oraz jeden college o profilu Technology & Sciences BITS w Madhya Pradesh (wizją Kościoła jest otwarcie do końca roku 12 nowych szkół!)
  • 60 szkół krawiectwa dla bezdomnych kobiet (pragną założyć ich aż 100!).

Mają wielką wizję, bo – jak mówią – służą wielkiemu Bogu!

Pastor Abraham podróżuje po całym świecie. Jest wyjątkowym, charyzmatycznym mówcą i obdarowanym nauczycielem Słowa Bożego.

Pastor Leszek Mocha

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.