Bóg zapewnia strumień , który jest wypełniony aż po brzegi. Psalm 65:10

Woda to życie! Tam, gdzie płynie rzeka, wszystko kwitnie i rośnie. Widzimy tu wspaniałe zjawisko:  “O całą ziemię się troszczysz i dostarczasz jej wody, napełniasz ją wszelkim bogactwem. Strumień Boży jest wypełniony po brzegi” Boże przebaczenie jest o wiele większe niż nasze wszystkie grzechy, a Jego zaopatrzenie-analogicznie – jest większe niż nasze wszystkie potrzeby. Jezus obiecał nam wodę, która zupełnie ugasi pragnienie naszej duszy i dodał jeszcze, że ta woda będzie wytryskiwać z nas na zewnątrz. Na pewno pamiętacie doświadczenie proroka Ezechiela, który wchodząc coraz głębiej w wodę, po niedługim czasie przekonał się , że jest tak głęboka , że musi się w niej cały zanurzyć.

Zechciej choćby spróbować ogarnąć tę nie zmierzoną wielkość Bożego zaopatrzenia!

Ten strumień jest wypełniony wodą aż po brzegi, więc jeśli jesteś zmęczony swoim miernym, nie efektywnym czy przeciętnym życiem, przyjdź i napij się z tej Bożej rzeki życia. Jeśli zmagasz się ze słabością ciała czy chorobą, to zaczerpnij tej wody uzdrowienia.

Jeśli przytłaczają cię problemy i ciężary życia, to z tej rzeki możesz naczerpać wody, która obdarzy cię Bożym pokojem. W tym strumieniu znajdziesz również źródło Bożego zwycięstwa i nie będziesz już więcej musiał ponosić porażek i przegrywać. Jeśli trawi cię smutek, żal czy boleść, to wiedz, że ta woda daje radość. Ta woda ma wszelakie zastosowanie i gasi wszelkie pragnienie. Niech więc rzeka Ducha Świętego płynie 🙂

 

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.