Jakub Kamiński to były zawodowy piłkarz, który po głębokim spotkaniu z Bogiem porzucił sport i od końca roku 2015 jest Ewangelistą podróżującym po świecie, głoszącym przesłanie o żywym Bogu! Wraz ze swoją żoną Sarą mają pragnienie oglądania przebudzenia wśród narodów a w szczególności w Polsce – gdzie mieszkają obecnie.

Jakub urodził się w Chrześcijańskiej rodzinie, gdzie jego rodzice od najmłodszych lat zaznajamiali go z Bogiem a także zaszczepiali w nim pasję dla Jezusa. Jakub wybrał jednak inną drogę i postanowił robić karierę jako zawodowy piłkarz. W wieku 12 lat wyjechał z domu do szkółki piłkarskiej w jednym z najlepszych klubów piłkarskich w kraju, gdzie jego talent eksplodował. W wieku 16 lat dostał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski po czym przeszedł do kolejnego klubu i podpisał profesjonalny kontrakt. Od tego momentu pojawiły się imprezy i normalnym stał się alkohol, hazard i różnego rodzaju używki. Pewnego razu pojawiła się kontuzja, po której Jakub przeszedł skomplikowany zabieg operacyjny kolana, po którym wrócił do sportu. Jednak kontuzja podczas jednego z meczów się odnowiła i Jakub wylądował na kulach.

Po tym zdarzeniu trafił na Konferencję Chrześcijańską, na którą zaprosili go Jego rodzice. Podczas tej konferencji Boża obecność zstąpiła i Jakub oddał swoje życie Jezusowi, przy czym został kompletnie uzdrowiony i podczas trwającego jeszcze spotkania wybiegł z kościoła, w którym była konferencja biegając po parku będąc kompletnie uzdrowionym!!! Po tym wydarzeniu zaczął nieustępliwie szukać relacji z Bogiem, w którym odnalazł to, czego nie dawał mu nikt ani nic w tym świecie – miłość, wolność, radość i szczęście! Zaczął dzielić się przesłaniem o Jezusie wszędzie gdziekolwiek się udał – na ulicach, w sklepach, w bankach. Pod koniec roku 2015 Jakub odbył swoją pierwszą podróż jako Ewangelista na zagraniczną konferencję w Ameryce Płd. gdzie głosił i modlił się o ludzi. To go pochłonęło całkowicie. Od tego momentu wraz z żoną rozsiewają Ewangelię w mocy Ducha Świętego w każdej części świata.

Osobistym marzeniem Jakuba jest, aby każdy człowiek zapłonął w swoim sercu dla Jezusa i aby Ewangelia rozprzestrzeniała się wśród niewierzących.

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.