“Pamiętaj o Bogu w dniach młodości Twojej”
(BT) Kaz. Sal. 12:1

Moim marzeniem jest, by te słowa Bóg wyrył w sercu każdej młodej osoby w naszej grupie młodzieżowej! Pragnę, by te słowa były też dla nas fundamentem w każdej sytuacji,
z którą przyjdzie nam się zetknąć we wspólnej pracy dla Pana naszego Jezusa Chrystusa, gdyż bardzo łatwo przychodzi nam to zapomnienie o Bogu w czasach pędu życia, informacji i różnych innych zajęć!

Naszą pamięć jak i naszą młodość pragniemy wykorzystać dla naszego Pana Jezusa Chrystusa! W tym celu wyznaczyliśmy sobie różne plany, zadania i cele, takie jak: brać czynny udział w życiu zboru, nawiązywanie relacji przez wspólne spotkania, wyjazdy
i udział w różnych organizowanych imprezach młodzieżowych oraz ewangelizacje – wyjście na miasto i zdobywanie dusz dla Pana Jezusa Chrystusa!

Jesteśmy młodzi, energiczni, spontaniczni, pełni pomysłów, jak również otwarci na nowe doświadczenia i różne propozycje, ale w tym wszystkim chcemy by Pan nasz Jezus Chrystus był wywyższony!

 “Niechaj cię nikt nie lekceważy z powodu młodego wieku; ale bądź dla wierzących wzorem w postępowaniu, w miłości, w wierze, w czystości.”
(BW) 1Tm 4:12

Apostoł Paweł, pisząc do Tymoteusza, znał wady i zalety młodości! Przestrzega jednak, by nikt nie lekceważył młodego wieku, ale również zachęca nas – młodych – byśmy byli wzorem dla innych wierzących w: postępowaniu, miłości, wierze i czystości!

Wiedział, że młodość, to wspaniały okres życia człowieka, a przede wszystkim, że młodzież jest przyszłością Zboru, Kościoła i Kraju!

Dariusz “TAPIR” Momro Lider młodzieży – kontakt

SPOTYKAMY SIĘ W KAŻDĄ SOBOTĘ O GODZ.18:00 W SALCE WYKŁADOWEJ ZBORU.
Przez wakacje spotkania ustalamy na facebook_ https://www.facebook.com/TAPIR.SJZ.JJP.DTM

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.