Jako Kościół otwarty dla wszystkich ludzi, jesteśmy także otwarci na potrzeby innych. Wierzymy w moc modlitwy, wierzymy w zwycięstwo nad chorobą, zniewoleniem oraz niepokojem, który może dręczyć duszę człowieka.

Nasze motto brzmi:

Modlitwa i wiara są jak dynamit, który rozrywa łańcuchy niemocy i bezsilności.
To one sprawiają, że nie popadamy w paraliż spowodowany strachem, widzimy to, co niewidzialne, z uśmiechem patrzymy w przyszłość, bo wiemy, że jesteśmy nie do pokonania i zaczynamy wywyższać Tego, który jest nieporównywalny w swojej mocy z nikim innym.

Kiedy Eliasz się modlił, to z nieba aż zaiskrzyło. Kiedy modlił się Paweł, to ziemia się zatrzęsła. Słońce zatrzymało się w miejscu, gdy Jozue wołał do Pana o pomoc, a kiedy modlił się Jezus, to demony drżały.

Modlić się o twoje potrzeby, to wielki dla nas zaszczyt i przywilej. Napisz w kilku zdaniach swoją prośbę, a my wraz z całym kochającym cię kościołem wstawimy się do Boga za twoją potrzebą.

Pastor Leszek Mocha

  Imię (wymagane)

  Adres email

  Kontakt telefon

  Treść prośby

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do wyżej wymienionego celu. Potrzebujemy tej zgody, aby odpisać na Twojego e-maila.

  przepisz znaki

  captcha

  Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.