Zaczynamy Nowy Rok 2017 „Tygodniem Postu i Modlitwy”

W dniach od 02-06 stycznia 2017 roku spotykamy się o godzinie 18:00, a w sobotę 07 stycznia o 9:00 rano, aby modlić się o błogosławieństwo w Nowym Roku 2017.

Dlaczego?

Ponieważ wierzymy w moc modlitwy, wierzymy, że poszcząc i modląc się, toczymy dobry bój wiary.

Modlitwa powoduje, że skupiamy naszą uwagę na Tym, który zaopatruje, a nie na naszych problemach. Uzmysławia nam, że On jest większy niż wszelkie nasze troski i kłopoty. Dzięki modlitwie możemy zmierzyć się z wszelkimi wyzwaniami, uwierzyć, że z Bogiem wszystko jest możliwe i eliminować negatywne myśli.

Jezus, nasz Najwyższy Kapłan, powiedział: „Dlatego mówię wam: Wierzcie, że wszystko, o co modląc się prosicie, otrzymacie i stanie się wam tak.” Ew. Marka 11:24

Modlitwa i wiara są jak dynamit, który rozrywa łańcuchy niemocy i bezsilności. To one sprawiają, że nie popadamy w paraliż spowodowany strachem, widzimy to, co niewidzialne, z uśmiechem patrzymy w przyszłość, bo wiemy, że jesteśmy nie do pokonania, i zaczynamy wywyższać Tego, który jest nieporównywalny w swojej mocy z nikim innym.

Serdecznie zapraszam na ten fantastyczny tydzień Postu i Modlitwy.

Pastor Leszek Mocha

Serwis internetowy www.kzjastrzebie.org wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.